Vision XO GRAPHENE

Ďalšia úroveň muškárskych prútov XO. Chceli sme uviesť na trh novú generáciu prútov XO, iba ak dokážeme výrazne vylepšiť materiály. Toto umožnil grafén. 3 roky testovania prototypov a akcií vedú k uvedeniu muškárskych prútov XO Graphene na trh. Keďže bol tento nový materiál k dispozícii a bol najsilnejším testovaným materiálom na svete, vyžadoval si veľa testovania a vyladenia akcie. Grafene umožňuje vyrábať silnejšie prúty z menšieho množstva materiálu, čo má za následok neuveriteľnú pevnosť v kombinácii s hladkým pôsobením.
Dlhé prúty s hmotnosťou # 3 sú vyrobené špeciálne pre Euro nymfovanie. Vyznačujú sa sedlom navijaka so zaistením nadol pre lepšie vyváženie, tesným rozstupom jednonožičkových očiek, aby sa zabránilo ovisnutiu vlasca pre dokonalé a presné hody.
9 '# 5 má v porovnaní s ostatnými prútmi XO Graphene mierne mäkšiu akciu. Akciu možno stále označiť ako stredne rýchlu, ale v mäkšom spektre.

Získali sme skvelé hodnotenie pre uhlík, ktorý sa používa v každom z našich grafitových prútov. Čím vyššie číslo, tým vyšší modul uhlíka. Hodnotenie úzko súvisí s tonážou uhlíka. To však nie je celá pravda, pretože na dosiahnutie želanej akcie používame rôzne zmesi uhlíka a tiež sa líšia živice od modelu k modelu. Toto hodnotenie je však údajom o hlavnom uhlíku použitom v blanku. Naše prémiové prúty používajú v živici grafit a prúty sú označené logom Graphene.

Vyberte si variant:

Cena od 899,90 €