Vision Tool Waders

Wader Tool má množstvo vreciek a vysoko premyslené funkcie pre rôzne príslušenstvo. Viacvrstvové naťahovacie náprsné vrecko má pohodlný tunel na vyhrievanie rúk. Okrem toho sme vytvorili veľkú hlavnú priehradku, ktorá je rozdelená na dve časti, obe sú zaistené vertikálnym zipsom. Medzi zipsami nájdete užitočný popruh so slučkou, na ktorý môžete pripevniť rôzne druhy náradia. Na hornú časť pravej časti hrudníka sme umiestnili menšie vrecko pod chlopňu, takže predmet/náradie, ktoré visí, možno ľahko vložiť a prekryť.

Vnútri broďákov je tradičné vyklápacie vrecko so suchým zipsom, takže ak chcete, môžete pridať samostatné vodotesné vrecko Vision, ktoré poskytne dodatočnú ochranu vášmu telefónu alebo kľúčom od auta.

Vyberte si variant:

319,90 €

Wader je vyrobený z vysoko priedušnej 3-vrstvovej tkaniny. Látka má mäkký, česaný povrch, ale väzba látky je tesná, čo dodáva pevnosť a vlastnosť proti opotrebeniu. Neoprénové ponožky sú strihané do ľavého a pravého tvaru pre maximálne pohodlie a sú vyrobené z mäkkého, no hustého materiálu.