Vision Scout Wader

Ešte lepšie ako predchádzajúce. Broďáky Scout 2.0 sú vyrobené z rovnakej revolučnej látky 37.5® Technology ako prvé vydanie, takže viete, že priedušnosť je na špičkovej svetovej úrovni. Upravili sme strih tak, aby zodpovedal rovnakému rozmeru ako ostatné broďáky Vision, čo vám uľahčí výber správnej veľkosti. Obidva modely Scout 2.0 majú plne nepremokavé predné vrecko, ktoré skutočne udržuje vodu mimo dosahu, aj keď náhodou dôjde k neúmyselnému ponoreniu (zips musí byť správne zatvorený).
Dobré priľnutie sa dosiahne zakriveným rezom na nohách a počet švov sa minimalizuje kvôli maximálnej odolnosti proti opotrebeniu. Elastické traky a opasok vám umožnia nastaviť ich pre vaše pohodlie. Neoprénové ponožky sú vyrobené z neoprénu s vysokou hustotou tak pre pohodlie, ako aj pre dlhú životnosť.
Okrem veľkej, nepremokavej kapsy majú aj multifunkčné odnímateľné vnútorné vyklápacie vrecko, ktoré je ideálne pre menšie doplnky. Toto preklopné vrecko môžete nahradiť samostatným priehľadným vodotesným vreckom na telefón pre prípad, aby ste pre svoj telefón mali maximálnu ochranu.

Vyberte si variant:

599,90 €

37.5® TECHNOLOGY spolupracuje s vaším telom na vyrovnávaní tepla a vlhkosti a vytvára tak osobne regulovanú mikroklímu pohodlia. Hydrofilné aktívne častice priťahujú molekuly vody dokonca aj v štádiu pary. Pohlcujú IR energiu tela, čím dávajú vode dôvod opustiť časticu. Aktívne častice dodávajú tkanine obrovské množstvo povrchovej plochy, čo umožňuje tkanine odparovať viac vody rýchlejšie. Vďaka aktívnej reakcii na telesnú teplotu tieto častice využívajú energiu z tela na zrýchlenie sušenia - až päťkrát rýchlejšie!