Vision NAHKA MICHELIN

Maximálny komfort má teraz maximálnu priľnavosť. Podrážka Michelin a dobre priliehajúca kožená obuv, ktorá poskytuje veľkú podporu pri brodení a chôdzi. Zvršok je kombináciou vodou upravenej nubukovej usne, mikrovlákna a nylonu. Šnúrky začínajú ďaleko v prednej časti, čo umožňuje dokonalé utiahnutie obuvi podľa vlastného tvaru chodidla. To spolu s vlastnosťami kože z nich robí jednu z najpohodlnejších brodiacich topánok na trhu. Vďaka trojitým a dvojitým prešívaným švom, prešívanej a prilepenej medzipodošve a silnému gumenému nárazníku, ktorý je súčasťou podošvy, sa z neho robí super pevná topánka.
Podrážka Michelin, ktorú sme navrhli spolu so svetovo známym výrobcom pneumatík Michelin, ponúka množstvo výhod oproti mnohým iným podrážkam z gumy. Predný nárazník je zabudovaný do podošvy, takže nie je možné ich oddeľovať. Podrážka je inšpirovaná pneumatikou Michelin LTX A / S so zmenami zameranými na brodenie. Okraj dezénu vás udrží na kameňoch aj na blate. Upevňovacie výstupky v strede majú vlnové lišty na priľnavosť a prispôsobivosť na nerovnom povrchu. Kraje spredu a päty sú navrhnuté tak, aby sa pri dlhších prechádzkach neopotrebovali a ich vzor v prípade potreby zvyšuje trakciu. Pre extrémne klzké a slizké podmienky sme pre naše volfrámové skrutky vytvorili zapustené plochy, do ktorích sa môžu v prípade potreby pridať.
Samotná gumová zmes je zmesou terénnych a škandinávskych zimných pneumatík. Rovnako ako zimné pneumatiky na snehu, tieto podrážky vám poskytujú veľmi dobrú priľnavosť na skalách. Čím viac zatlačíte na podošvu, tým silnejšie uchopí povrch skaly, pretože mäkká zmes so zovretými očkami sa prispôsobí na nerovný povrch. Okrem lepšej priľnavosti má topánka tiež lepší pocit pri brodení. Mäkká a dobre prispôsobivá podrážka v kombinácii s flexibilnou medzipodošvou EVA vám umožní cítiť, čo je pod vašou topánkou, ale zároveň poskytuje dostatočnú podporu aj v tých najťažších podmienkach. 

Vyberte si variant:

299,90 €