Vision HERO reels

Najpopulárnejší navijak roku 2022

Staňte sa hrdinom a lovte s hrdinom. Cenovo dostupná, ale skvelo vyzerajúca rodina navijakov. Tieto opracované navijaky majú hodvábne hladkú, ale výkonnú kotúčovú brzdu, ktorá pozostáva celkovo z piatich kotúčov z uhlíkovej a nehrdzavejúcej ocele. Cievka menších cievok má ľahké a rýchle odskrutkovanie, zatiaľ čo u veľkosti lososa má vodotesný a bezpečný vyskakovací systém.

NYMPH & DRY Tento Hero je ideálny navijak pre prúty # 3 -  5 pri použití štandardných WF alebo špeciálnych nymfovacích šnúr. Má veľký tŕň pre rýchle navinutie šnúry. Okraj celého tela zabraňuje skĺznutiu tenkých nymfovacích šnúr na nesprávne miesta. Tento navijak dokonale vyvažuje dlhšie prúty. Ideálny na lov "Francúzskym spôsobom na nymfu.


Vyberte si variant:

Cena od 49,90 €

46 a 79 Tieto štandardné Hero sú skutočné univerzálne navijaky pre všetky typy rybolovu.
46 zvláda tradičný riečny a ľahší rybolov na stojatej vode s ľahkosťou. Vyhovuje muškárskej šnúre WF6F s dostatočným podkladom a jej váha je vyrovnaná tak, aby vyvážila prúty rovnakej hmotnosti.
79 je väčší brat, ktorý sa zaoberá všetkým, od ťažšieho riečneho rybolovu až po predátora a ľahší rybolov so slanou vodou.

SALMON Tento navijak má podobný vzhľad ako tie menšie, ale má iný brzdový systém. Pretože tento navijak bude čeliť väčším rybám a drsnejším podmienkam, je vybavený výkonnejším a vodotesným brzdovým systémom. Samotná brzda pozostáva opäť z uhlíka a nehrdzavejúcej ocele, čo nám poskytuje hladkú, spoľahlivú a výkonnú brzdu. Všetko je za O-krúžkami utesnené, aby voda a nečistoty mali stop. Rám má obrubu celého tela, takže môžete používať tenké šnúry bez obáv z nežiaduceho zaseknutia.