Set Orvis

Akcia

Séria prútov Clearwater je kompletnou generálnou prerábkou podľa požiadaviek od zákazníkov prerobená našimi dizajnérmi prútov Vermont. Každý prút je navrhnutý s účelovo vytvoreným profilom a akciou na manipuláciu s prútmi v každých podmienkach. Navrhnuté vo Vermonte pre muškárov po celom svete. Stredne rýchle prúty s tubusom a za prijateľnú cenu. 

Orvis Hydros Reel je výsledkom našej vlastnej túžby urobiť niečo úžasné, oveľa lepšie. Vzali sme najpredávanejší navijak a odstránili sme nepotrebný materiál, aby sme ďalej znížili hmotnosť a vystužili úzku cievku, čo minimalizuje križovanie šnúry. Zmenili sme skrutku brzdy tak, aby bola ergonomickejšia a pohodlnejšia na používanie. Ďalej sme zjemnili tesnenie na brzdovom systéme, aby sme chránili ložisko v mechanizme. Odpor brzdy je jedinečný, nemá konkurenciu a nepripúšťa žiadnu zotrvačnosť. 

Clearwater je vynikajúca šnúra na všestranný lov, ktorá spĺňa požiadavky všeobecného rybolovu na mušky. Pomáha pri umiestnení vašich mušiek na správne miesto. Má multifilné jadro a preto je vláčna aj v chladnejších podmienkach.
3-9 aftm. 27 metrov dlhá.
Svetloolivová farba.

+ backing a kónický nadväzec zdarma.

Vyberte si variant:

Cena od 497,00 € 597,00 €