Orvis Helios™ 3F Fly Rod

Muškárske prúty Helios 3F ponúkajú zvýšenú presnosť a cit na stredné vzdialenosti.Tento model existuje už celé desaťročia a je obľúbeným medzi muškármi.

Existuje slávny citát Wyatta Earpa: "Byť ýchly je v poriadku, ale presnosť je všetko." To, čo rybári so skúsenosťami objavia, je práve toto. V muškárení je presnosť všetkým. Presný a nepresný hod na miesto, kde sa nachádza ryba, je to, čo rozhoduje medzi úspechom a neúspechom.

Vyberte si variant:

1 239,00 €

Všetky moderné muškárske prúty sú výkonné, ale presnosť je novou hranicou v muškárskom dizajne.

H3 nám prináša zásadný posun od flexibilných profilov k novým hraniciam v presnosti a účelovom dizajne. Helios 3F a 3D ponúkajú nekompromisný účel. 3F je presnosť s jemnosťou, sen suchého muškára. 3D predstavuje presnosť s výkonom na diaľku na presné doručenie väčších múch. Rozdiel je v tuhosti, ale konštrukčný základ presnosti zostáva konštantný. Ak chcete hrať hru na najvyššej úrovni, nemôže to byť žiadny kompromis a pre každého rybára je H3 vrcholom, ktorý je navrhnutý tak, aby zvládol daný okamih a splnil požiadavky presnosti na potoku s 3F alebo na jazere s 3D . Vyberte svoju hru a potom vyberte zbraň.

Helios sú zabalené v hliníkovom tubuse.

25 ročná záruka po registrácii u nás

Informujte sa o dostupnosti