Magic Quills

Originálne a fantastické kúzelné brčKá od spoločnosti Gaga Flies.

Môžete si vytvoriť krásne telá pre všetky druhy múch. Pásiky sú vhodné pre suché muchy, mokré aj nymfy. Pretože je priehľadný, môžete vytvoriť všetky požadované farby. Na vytvorenie najkrajších "magických" kombinácií potrebujete iba niť, lametky, fantáziu. Je to praktický materiál, ktorý sa ľahko používa. Perfektná náhrada za driapaného páva. Magic Quills sú priehľadné, zúžené prúžky s tmavým okrajom. Veľmi pekné na rýchlu reprodukciu segmentácie telíčok hmyzu. "Telo" mušky môže byť vyrobené z farebného drôtu alebo iného materiálu, potom telo prekryjeme týmito magickými prúžkami a zalakujeme UV živicou, aby sa zvýšila trvácnosť muchy. Máte zaručený "magický" výsledok! Prečo Magic Quills? V súčasnosti existuje na trhu pomerne málo druhov umelých imitácií / pier, ale žiadny z nich nie je taký univerzálny a skvelý ako Magic Quills od spoločnosti Gaga Flies. Vhodné pre muchy od 8 do 22.

-Magické pásiky sú priehľadné. Farba je preto určovaná viazacou niťou alebo iným podkladom. Takže nemusíte kupovať všetky rôzne farby. Buďte kreatívni a vytvorte najúžasnejšie efekty.

-Magické pásiky sú pružné, elastické a samolepiace, veľmi tenké a veľmi silné.

Ak chcete dokončiť muchu tak, aby bola nerozbitná, použite Gulff UV a zároveň vaše muchy budú krásne. Každé balenie obsahuje 20 prúžkov, o dĺžke 10 cm. K dispozícii v 3 veľkostiach:

L pre háčiky # 8 - # 12
M pre háčiky # 12 - # 16
S pre háčiky # 16 - # 22

Vyberte si variant:

3,00 €

Počet kusov upravíte v košíku.