Loop V10 Grey / Copper

V našom muškárskom svete je vizuálne umiestnenie vašich mušiek často kľúčovým prvkom úspechu pri rybolove. Schopnosť vidieť ryby v ich prirodzenom prostredí je obrovskou výhodou pre každého muškára. Vyzbrojení týmito neoceniteľnými informáciami umožňuje presnú prezentáciu muchy, aby ste maximalizovali svoje šance na potešenie z tohto adrenalínového športu. Či už prenasledujete monštrum na jazere alebo nháňate pstruha, či lipňa, náš sortiment nových slnečných okuliarov LOOP ponúka výnimočný výkon v rôznych svetelných podmienkach.

Každý z našich modelov X10 a V10, ktorý je k dispozícii v štyroch rôznych farbách šošoviek (meď / zelená, šedá / modrá, žltá a meď / blesk), využíva vynikajúcu polarizačnú optiku a technológiu polyamidových šošoviek na výrazné zníženie oslnenia a lomu svetla z hladiny vody. Po vyčerpávajúcom procese vývoja a neustáleho hodnotenia výkonnosti v celom spektre poveternostných podmienok sme presvedčení, že nenájdete jasnejšiu a vizuálne presnejšiu škálu okuliarov na muškárenie na zlepšenie vášho rybolovu.

V10 Medená Hnedá / šedá 100% 400 

115,00 €

AKO PRACUJE POLARIZÁCIA
Pri bežných slnečných okuliaroch svetlo prechádza cez šošovky v horizontálnom aj vertikálnom smere. Začlenením chemického filtra počas výrobného procesu polarizovaných šošoviek je horizontálne svetlo, ktoré je hlavným dôvodom oslnenia, anulované.

To umožňuje šošovkám prechádzať iba zvislé svetelné lúče. Elimináciou horizontálneho svetla to dramaticky redukuje silné lúče skresľujúce videnie, ktoré umožňujú rybárovi mušky účinne sa pozerať cez vodnú hladinu. Toto je obrovská výhoda pri vizuálnej identifikácii, kde sa nachádzajú ryby.